Szpilki w Europie to nic innego jak zrodzona z potrzeby przygód i żądzy wiedzy podróż trzech entuzjastek dobrej zabawy, po najsłynniejszych zakątkach Europy - poczynając od Berlina aż po Wenecję!

Każda z nas chciała zwiedzić inny zakątek Europy - jedna z nas Paryż, druga Hiszpanie, trzecia zaś Mediolan. Szpilki w Europie powstały po to by wszystko połączyć nie rozdzielając się przy tym.


środa, 15 lutego 2012

Witamy ;)

Witamy na naszym Blogu! Będziemy tu w miare regularnie zamieszczać wpisy z przebiegu projektu, samego wyjazdu oraz zdjęcia czy wideo ;)

Na poczatek zapoznajcie się z ideą naszego projektu.

"Projekt Szpilki w Europie to łącząca cele edukacyjne i rozrywkowe podróż, obejmująca trasę ponad 5 tys km. Zamierzamy pokonać ją samochodem osobowym w czasie jednego miesiąca - sierpnia 2012 roku. Pomysł zrodził się w grudniu 2011 roku w głowach trzech licealistek, które pragnąc zobaczyć kawałek świata, postanowiły porwać się na taką wyprawę. Celem jest nie tylko spędzenie wspaniałych wakacji, ale również zobaczenie miejsc czyniących Europę tak ważnym i różnorodnym kulturowo kontynentem. Oprócz zabytków i miejsc, najbardziej zależy nam na spotkaniu ludzi róznych narodowości i podszkolenie jezyków takich jak angielski czy francuski.

W podróż zamierzamy zabrać kamerę, oraz laptopa by na bierząco informować naszych bliskich i patronów o przebiegu wyprawy. Uzbroimy się również w mapy, namioty i duzo konserw by przeżyc te parę tygodni tak daleko od domu. Nie brakuje nam motywacji, gorzej jednak z pieniędzmi na paliwo, które jak wiemy nie tanieje. Mamy jednak nadzieje, że uzbierane fundusze oraz dobra wola ludzi równie pozytywnie nastawionych do przygód pomoże pokonać nam przeciwności. ;))"

Zachęcamy do sponsorowania nas! Jesteśmy połączeni ze Stowarzyszeniem, które rozliczy twoją firmę i zagwarantuje wszystkie potrzebne umowy i formalności.

kontakt: szpilkiweuropie@gmail.com
strona: www.szpilkiweuropie.pl - wciąż w budowie
facebook: www.facebook.com/szpilkiweuropie

Powiedz o nas znajomym i pomóż spełnić marzenia ;))

A tutaj jest film z udziałem Szpilek w zeszłym roku w wakacje. Film został stworzony na konkurs pepsi i propaguje aktywny styl życia. Miłego oglądania :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz